fbpx

O firmie

Lata doświadczenia w budowaniu

Przedsiębiorstwo CENTRUM NACZEP POLTRAILERS zostało założone w 2002 roku. Jego założyciele zdobywali doświadczenie w branży dotyczącej samochodów i naczep ciężarowych od końca lat 90 ubiegłego wieku.

Przedsiębiorstwo zlokalizowane jest w miejscowości znajdującej się na obrzeżach Wrocławia, w gminie Długołęka - Bykowie.

generic
generic
generic

Misja, cel, specjalizacja

Głównym celem firmy jest pomoc klientom w zakresie zarówno zakupu, jak i odpowiednim serwisowaniu pojazdów. Firma specjalizuje się w sprzedaży używanych naczep ciężarowych i ciągników siodłowych importowanych głównie z terytorium Niemiec.

W celu zapewnienia klientom dostępu do najlepszego i sprawdzonego sprzętu, przedsiębiorstwo nawiązało współpracę z oficjalnymi niemieckimi serwisami handlującymi ciągnikami siodłowymi za pomocą Truck Store oraz MAN Top Used. W 2020 roku przedsiębiorstwo nawiązało również współpracę z niemieckim producentem naczep ciężarowych oraz przyczep – Reisch.

Przedsiębiorstwo Reisch produkuje naczepy od 70 lat. Firma Poltrailers jest oficjalnym przedstawicielem produktów Reischa w Polsce. Skupiła się na ofercie producenta dotyczącej naczep wywrotek oraz naczep z ruchomą podłogą, wprowadzając pojazdy marki Reisch na rynek Polski.

Pomimo wejścia na rynek w dobie pandemii, Reisch uzyskał pozytywny odzew na polskim rynku. Planujemy ciągły rozwój oferowanych produktów tym samym promować markę wśród polskich przewoźników.

Zobacz, co mówia o nas nasi klienci

Jesteśmy bardzo dumni ze świadczonych przez nas usług i produktów, które oferujemy.​

Prezentowane poniżej opinie pochodzą z serwisu Google. Można je zweryfikować i poznać więcej klikając TUTAJ. Możesz też dodać o nas swoją opinię - do czego serdecznie zachęcamy i zapraszamy. To pomaga rozwijać nasza firmę. Dziękujemy!

Kompleksowa obsługa

Wszystko, co jest możliwe, załatwiamy dla Ciebie tak, aby Twój czas byłdla Ciebie.

Szybka realizacja

"Stajemy na głowie", aby Twoje zamówienie było zrealizowane na najszybciej, jak to możliwe.

Gwarancja i serwis

Posiadamy własny serwis, realizujemy naprawy gwarancyjne, serwisowe i przeglądy.

SZUKASZ DOBREGO, SPRAWDZONEGO I POLECANEGO SERWISU DO NACZEPY?

Jesteśmy najlepszym serwisem w okolicy!

Umów się z nami - zadzwoń, albo napisz!