fbpx

FAQs

Często zadawane pytania

Tak, przy zakupie nowych naczep Reisch, indywidualnie rozmawiamy z klientem odnośnie zostawienia używanych naczep w rozliczeniu. Jesteśmy otwarci na naczepy następujących marek: Reisch, Bodex, Wielton, Zasław, Mega, Schmitz, Stas, Knapen, Meiller, InterCars, Schwarzmüller, Peischl, Kraker, Fliegl, Legras, CMT, Tisvol, TMT, TIP.

W naszej ofercie znajduje się również możliwość wynajęcia nowych naczep marki Reisch. W tej formie oferujemy naczepy z ruchomą podłogą z drzwiami standardowymi oraz drzwiami bocznymi, dodatkowo wywrotki aluminiowe skrzyniowe oraz rynnowe, a także wywrotki stalowe rynnowe. W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących wynajmu zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem handlowym.

Niekoniecznie, ale jednak dla sprawnego przeprowadzenia rozmowy dobrze byłoby umówić się wcześniej, wówczas możemy dobrze zorganizować swoją pracę i przede wszystkim - oszczędzić Twój czas.

W celu obejrzenia naczepy, najlepiej uprzednio się z nami skontaktować. Często posiadamy na placu naczepy, które z chęcią Ci przedstawimy. Prosimy jednak o wcześniejszy kontakt aby sprawdzić czy dany rodzaj naczepy znajduje się u nas oraz zarezerwować godzinę oględzin.

  1. Oczywiście, dzięki współpracy z przedstawicielami leasingowymi, ze swojej strony proponujmy korzystną ofertę finansowania na specjalnych warunkach. Współpracujemy z bankami: ING, PKO BP, Millennium, Alior, Idea Getin Leasing(IGL), Europejski Fundusz Leasingowy (EFL). Więcej informacji można uzyska bezpośrednio kontaktując się z nami. Tutaj są wszystkie dane kontaktowe.

  1. Powodów jest kilka. Przede wszystkim - zawsze traktujemy każdego tak, jakbyśmy sami chcieli być traktowani. Po drugie - gwarantujemy jakość wykonania. Produkty firmy Reisch są wykonane starannie, zgodnie z niemiecką myślą techniczną, precyzją i trwałością. Po trzecie - posiadamy ogromne doświadczenie i wykwalifikowany personel. Dbamy o stałe podnoszenie kwalifikacji, szkolimy pracowników, utrzymujemy wysokie standardy i nie ulegamy kompromisom. Po czwarte - bezwzględnie szanujemy klienta i siebie, tego indywidualnego, małego i większego. ... i tak możemy wymieniać powody... Najlepszym sposobem sprawdzenia, dlaczego WARTO WYBRAĆ naszą firmę jest osobiste sprawdzenie. Wówczas rozwiejesz wszelkie swoje wątpliwości.
  2. Warto również nadmienić, że do produkcji naszych naczep wykorzystywane są podzespoły oraz materiały najlepszych marek i producentów. Należą do nich między innymi: SAF, HARDOX®, Cargo Floor, WABCO, HYVA, KNORR, JOST.

Naczepy z ruchomą podłogą produkowane są w niemieckiej fabryce zlokalizowanej w Hollenbach, natomiast wywrotki w Eliasbrunn. W przypadku gdy klient chciałby odebrać naczepę w Polsce, oferujemy pomoc w sprowadzeniu naczepy do naszej siedziby znajdującej się w Bykowie (Obok Wrocławia). Naczepy są sprowadzane na kołach.